Erotik hikaye denemesi;

Çınar için; Sıradan bir gece vaktiydi. Sarı oda, yeşil koltuk, ıssız bir adam!

Çınar, pek te tekin olmayan hayalleri ile odanın köşesinde bir yere yaslandı. Odanın atmosferi nefesinin aromasına karışmış ve uzayda yaşam dolu bir an için çok derinlere dalmıştı.

Gece; Bir an da! Kahverengi dolabın arkasında kalan kapıdan içeriye holdeki ışık gibi süzülerek girdi. O bir silüet gibi başladığı hareketlerini kalıcı ziyafetlere dönüştürmek konusunda oldukça usta ve hatta uzay yolculukları için tasarlanmış mükemmel bir kıyafet gibiydi. Onu üzerinize giymek için evreni turlamak çok tahrik edici ve aynı zamanda tehlikeliydi.

Gece, Çınar‘ın odasında hareket ediyordu.Bilge ağaçın yeşil yapraklarını kocaman gövdesine sararak, köklerinden güç alan Gece! Onu güneşe kurban etmek istiyordu! Böylece yaşadığı ve beslendiği kaynağın tükenmek bilmez enerjisini bu kasvetli ağaca armağan edecek! Onun kendini tüketmesine engel olacaktı.

O sırada Çınar yakınlarda duran bir bardak suya uzandı ve içmek için bardağı havaya kaldırdı. Küçük bir yudumla hayatı bulmuşcasına kana kana doğruldu yerinden bizim Çınar!

-Erotik Hikaye-

Odanın ortasında ve gıcırdayan tahtanın üzerinde ilk defa onunla göz göze gelmiş, karanlığı aydınlatan Gece‘ye dallarını uzatmış ve düşlediği hayatı bir kenara bırakmaya karar vermişti.

Çınar, bu odanın içinde parmaklarımın ucundasın ve sessizliğin beni deli ediyor. Bazen yolumu kaybettiğimde sana ulaşabiliyorum dedi. Gece sırtına doğru hareket ederken çıt çıkarmıyor ve yolunu kaybetmişcesine beline doğru hafifçe süzülüyordu. Sıcak tenini sırtına bırakarak, o hafif ağırlığını duygularına yaslayan Gece! Açıkça meydan okumaya başlamış ve bu koca ağacın sessizliğini bozmaya çok yaklaşmıştı.

Çınar, sert bir hareketle Gece‘yi saçlarından yakaladı. Bu haşin tavrı, aşkına karşılık buluyormuş ta sanki daha fazla dayanamayacakmış gibiydi.

İçindeki ırmağın küçük bir akarsuya dönüştüğü ve koca bir çağlayanın üzerine döküldüğü bu topraklar! Avına şekil vermek için onu belinden sıkıca kavrayan Çınar‘ın yapraklarına dadanmıştı.

Tanık olacağınız bu yaşanmış hikaye işte bu oda da çığırından çıkıyordu.

Ruhunuz bedeninizde yaşar!

Ona ulaşmak isterseniz, gözlerinizi kapatın!

Sağlıcakla!

Mutlu Ereriş
Erotik Hikayeler

3000+ ABONE ARASINA KATIL

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak.

Neden yorum yapmıyorsun?