-Gerçek Hayaldir-

Gerçekleştiremeyeceğim şeyleri hayal edemiyorum! Ve düşler aleminde yaşayan insanlara inanıyorum. Barış için savaşan ve tekrar barışacağına inanan insanlardan gına geldi!

Onun geçinmek için ne yaptığı beni ilgilendirmiyor! Sadece; Neyi özlediğini, neyi arzuladığını bilmek istiyorum. Kaç yaşında olduğuyla ilgilenmiyorum. Gerektiğinde hayali için aptallaşabilir mi? Bunu bilmek istiyorum!

Onun etrafında hangi gezegenlerin döndüğü beni ilgilendirmiyor. Yıldızlara bakmak için kafasını yukarı kaldırıyor mu? Bilmek istiyorum! Aklı ne kadar başında bununla hiç ilgilenmiyorum. Gerektiğinde sırt sırta verebilir miyiz? Bunu bilmek istiyorum.

Ayaklarımın üstünde duruyorum, sırtıma güneş vuruyor, gölgem tam önüme düşüyor. Bunun anlamı, kendi yolumda yürürken yine kendime destek oluyorumdur. Yıldızım yüksek olduğundan, tabiat kuralları desteğini benden esirgemiyordur! Arkamdan vuran güneş, güzelce sırtımı sıvazlıyordur.

Sen, kırların üzerinde uçan kartalı izliyor musun? Olağan üstü bir alamettir! En yüksek dağların tepesinde uçabildiği için benim özgürlüğü mü simgeler. Hareketli ormanın üstünden, dağların ardında kalan güneşe doğru uçar. Neden bu denli güçlüdür. Biliyor musun? Rüzgarın gücünü, kanatlarının gücüyle birleştirebildiği için, aşılmaz görünen tüm o engelleri, bir çırpıda aşabilir!

Gizlemeden, eksiğine ya da fazlasına takılmadan, olanı yaşayıp yaşayamayacağını bilmek istiyorum. Acı ya da neşe duyduğun için, insan olmanın sınırlılığını unutmayacağını bilmek istiyorum. Sürekli öyle ya da böyle uyarılarda bulunmadan, hevesle dans edip coşkunun iliklerine dolmasına izin verip vermeyeceğini bilmek istiyorum.

-Gerçek Hayaldir-

Bana yalan söylemen umrumda değil! Kendi kendine dürüst olmak için başkasını hayal kırıklığına uğratmayacağını bilmek istiyorum. Ne olursa olsun ruhuna ihanet etmeyeceğini bilmek istiyorum.

Güvenilir olup olamayacağını bilmek istiyorum. Her gün mükemmel olmasa da en azından güzelliği görüp göremeyeceğini bilmek istiyorum. Hatalarınla yaşayıp yaşayamayacağını, bilmek istiyorum.

Göldeki balıkların kılçığını ve göldeki tatlı suyu yutabiliriz, ben kenarında durup boğulup boğulmayacağımı bilmek istiyorum.

Ne olduğun ya da ne kadar olduğunla ilgilenmiyorum. Boktan geçen bir zamanın ardından, bitmiş, tükenmiş te olsan, yapılması gerekenleri yapıp yapamayacağını bilmek istiyorum.

Kim olduğun, nerden geldiğin beni ilgilendirmiyor. Korkusuzca benimle fırtınanın içine dalabilir misin? Bilmek istiyorum. Direnmene sebep olan şeyin ne olduğunu gerçekten bilmek istiyorum. Kendinle yalnız kalıp kalamayacağını ve kendini gerçekten sevip sevmediğini bilmek istiyorum!

Bir şeyin bana ilham verdiği doğrudur! Kim olduğunu, gözlerinizi kapatarak bulun istiyorum..

Küçük ama önemli not: Sevgili ve çok değerli okur! Yazılarımı beğeniyor ve takip ediyorsan. Senden bir ricam var! Lütfen okumalardan hemen sonra en az bir kez reklamlara dokun. Toplanan gelir hayvan dostlarıma gidecek. Çok teşekkürler.

Mutlu Ereriş
Ruhsal Gelişim

3000+ ABONE ARASINA KATIL

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak.

17 COMMENTS

  1. “gölgem tam önüme düşüyor. Bunun anlamı, kendi yolumda yürürken yine kendime destek oluyorumdur.” Şapka çıkardım 👒 düş kapanı kabuslar içindi değil mi?🐣🐤

  2. Önce yukarıdan aşağıya okudum, sonra aşağıdan yukarıya… Bir kızılderili manifestosu gibiydi. O’ndan Sen’e geçmek bir plan mıydı? Orasını kaçırmış olabilirim. Fakat her paragraf tek başına sesini duyurabilecek güce sahip. İlham kaynağına selam…:)

Neden yorum yapmıyorsun?