Güneş Tutulması

Güneş tutulması zamanı! Kritik bir haftaya başlıyoruz! Uranüs Retro hareketinde, Venüs burç değiştiriyor Ve en önemlisi 11 Ağustos Cumartesi günü Parçalı Güneş Tutulması var!

Bu tutulma, yılın son tutulması olacak. Peki etkileri nedir?

Parçalı Güneş tutulmasını AstroPasific yorumladı!

Bu yıl ağustos önemli! Yılın son Güneş tutulmasını ve bir önceki ayın sonunda gerçekleşen Ay tutulmasının etkisini, bu ay gözlemleyebilirken hemen herkes açısından yenilik ve gelişme fırsatları ortaya çıkacak! Fakat bir çok gezegen gerilediği için harekete geçmek zor!

7 Ağustos da Uranüs Retro hareketinde olacak! Bilgeliği ve tüm düzeylerde ( fiziksel, duygusal, zihinsel) özgürlüğü ifade eden bu gezegen, gerilediğinde Merkür gezegeni de Retro hareketinde olduğundan dolayı daha büyük hatalara ve kararsızlıklara neden olacaktır!

Özgünlükten uzaklaşma, yaratıcılık yeteneğini kaybetme ve ekonomik kriz gözlemlenecektir. Uranüs retrosu 2019 yılına dek devam edecek ve Uranüs bu süreçte koç burcuna geri dönecektir!

Tutulma sırasında sözler ve yazılanlar önemli olacak, hayatı değiştirecek ve pişmanlık yaratacak söylemler, sözleşmeler ve kibirle verilen kararlardan kaçınılırsa yararlı ve verimli bir tutulma olabilir.

-Güneş Tutulması-

Parçalı Güneş tutulmasını AstroPasific yorumladı!

Bunun dışında Aslan burcunda gerçekleşen yeni ay – Güneş tutulması her zaman yeni bir proje, sahnede yer almak, aşık olmak veya bebek sahibi olmakla ilişkilidir. Merkür, Mars, Satürn, Uranüs, Neptün, Plüton tutulma sırasında geri gideceği için gelişmeleri uzun vadeli kılmakta zorlanabiliriz!

19 Ağustos itibari ile Merkür normal hareketine dönüyor. Algıların tekrar açılmasıyla iletişim ve yazılı sözlü anlaşmalarda doğru kararlar vermeye başlayacağız.

26 Ağustos tarihinde Mars dolunayla birlikte çok yavaşlayacak bu nedenle Satürn ve Uranüs arasındaki olumlu etkiler sebebiyle kötü alışkanlıklarımızdan uzaklaşma fırsatı bulabiliriz. Meditatif çalışmalar kolaylaşacaktır Ve küçük mutluluklar bize neşe vermeye başlar.

27 Ağustos sonrası ise; Mars ileri hareketine başladığında, öfkenin kontrol altına alınması, hırsların hedefe odaklanması, daha çalışkan ve gayretli olmak, enerjiyi daha doğru yönlendirmek, gayet mümkün olacaktır.

Koç: Bu tutulmanın konusu “aşk”  bir çok gezegenin geri harekette olmasından dolayı bazı iletişim kazaları yaşayabilirsiniz. İlişkinizde atmosfer genel olarak kontrolünüzde olmayacak! Bu nedenle durumun farkında olmak ve bu geçici süreci mutlak kararlar vermeyerek yönetmek sizin için faydalı olacaktır! 27 Ağustos sonrası olaylar biraz daha netlik kazanacak!

Boğa: Bu tutulmanın konusu “aile, ev, yuva” gündeminizde olan bu konular gökyüzünün içinde bulunduğu durumda size beklemenizi öneriyor. Ev alma, Kontrat ve Sözleşmeler için pekte uygun zamanlar değil. Sizce hayati önem taşıyan bu konularda sabırlı davranmak ve bu süreci bir nekahet dönemi olarak görmek gayet hayırlı olacaktır!

İkizler: Bu tutulmanın ana konusu “kardeş, yakın dostlar” içinde bulunduğunuz çevre ve koşulları yeniden yapılandırmak ve ilişkilerinizde oluşan tıkanıklıklardan kurtulmak istiyorsunuz!  Fakat şu an bunun için uygun zamanlar değil! Özellikle kardeş frekansta yakınlık duyduğunuz ilişkiler size bazı mesajlar veriyor olabilir! Göz ardı etmemelisiniz!

-Güneş Tutulması-

Yengeç: Bu tutulmanın ana konusu “maddi kazanç” bir süredir gelirlerinizi arttırmak için bir çok plan ve proje içinde olabilirsiniz! Harekete geçmek için uygun zaman değil! Öncelikle kendinizi bir hazırlık sürecindeymiş gibi düşünmeli ve 27 Ağustos sonrası yavaş yavaş planlarınızı devreye almalısınız! bu süreçte kimseyle çatışmamak sizin için en iyisi!

Aslan: Bu tutulmanın ana konusu “değişim, dönüşüm” uzun süredir devam eden yenilenme süreci Uranüs’ün gerilemesi ile sizi daha da kalıcı kararlar almaya zorlayacaktır! Ay sonuna doğru Güneşin enerjisi ile birlikte yeni insanlar ve ortamlar keşfetme şansını bulacaksınız! Fakat siz yine de tedbiri elden bırakmayın! Çünkü kalıcı kararlar aslında bir dizi sınavdan geçeceğiniz ve bu sınavların sonucunda yenilenip, evrileceğiniz anlamına geliyor!

Başak: Bu tutulmanın ana konusu “geçmiş defterler, yüzleşmeler ve kapanamayan olaylar” Başak burcu toprak enerjisi ile birlikte sebatkar olmak ve bolluk bilincinde olmak konularına doğrudan hakimdir! Fakat burada sizi negatif etkileyen konu mükemmeliyetçi yapınız! Gerileme döneminde içinizi fazla kurcalamamanız faydalı olacaktır! Ay sonuna doğru konular netlik kazanmaya başlayacak!

Terazi: Bu tutulmanın ana konusu  “iş hayatı, sorumluluk ve insanlara faydalı olmak” beklentileriniz doğrultusunda daha önceden yapmış olduğunuz girişimler sonuçlarını vermeye başlayacak fakat aceleci olmamakta fayda var! İletişim konusunda problemler yaşıyorsunuz! Bunun sebebi gökyüzünde olan bu hareketlilik, kısacası güzel günler kapıda! Şanslı zamanlar ay sonunda size küçük mutluluklar halinde gelmeye başlayacaktır!

Akrep: Bu tutulmanın ana konusu “hayatın güzellikleri, eğitim, hobi ve seyahatler” tuttuğunuzu koparan bir yapınız olduğunu hepimiz biliyoruz! Odaklandığını konuları çözmek ve kalıcı çözümler üretmek için epey enerji harcıyorsunuz! Fakat hayatın güzelliklerini göz ardı etmemelisiniz! Hobilerinize ve ufak tatil kaçamaklarına ihtiyacınız var! Bu konularda planlar yapabilirsiniz! Şu an tatil yapmak sizin için en uygun seçim olacaktır!

-Güneş Tutulması-

Yay: Bu tutulmanın ana konusu “miras, vergi ve maddi konular” bu konularda sorun yok ise eğer hayatı başka boyutlarıyla sorgulamak gündeminizde olabilir! Genel olarak bir kaşif gibi hareket etmenizden dolayı bir çok yeniliğe açık fakat fazla yüzeysel davranışlar sergiliyor olabilirsiniz! Sorguladığınız konular sizi yükseltmeli ve bir anlam kazanmanıza yardımcı olmalıdır! İçinde bulunduğunuz süreçte sizin için en iyisi daha derinlerde olanı keşfetmek ve içinize anlamlı bir yolculuk gerçekleştirebilmektir!

Oğlak: Bu tutulmanın ana konusu “karamsarlık duygusunu törpülemek, evlilik ve ortaklıklar” genel olarak Satürn etkisinden de kaynaklanan eğitim zamanlarınızda! Bunca gezegen geri hareket ederken, sıkıntılı olmadığınızı söylemek pekte doğru bir söylem olmaz! Evlilik ve ortaklık içinde olduğunuz kişilerle girdiğiniz çatışmalar aslında, bu negatif duyguları yönetmeyi öğrenmeniz için devrede!  Size tavsiyem ay sonuna kadar, boyunuzdan büyük işlere kalkışmamanız! Ve sakin kalmanızdır!

Kova: Bu tutulmanın ana konusu “acaba doğru mu yapıyorum zamanları” bir süredir işler sizin açınızdan karışık, sağlık problemleri ve bazı yıkıcı sorunlar yaşıyorsunuz! Fakat bu durum geçici ve bazı sebepleri var! Bağımsızlık olmak için çok enerji harcıyorsunuz! Evrenin akışından kopma noktasına geldiniz! Ve bu doğru hareket değil! Size tavsiyem, bilge yanınızı ortaya çıkarmanız! Bu süreci bir eğitim zamanı olarak kabul edebilir Ve tadını çıkararak, kendinize dışarıdan bir gözle bakabilirsiniz!

Balık: Bu tutulmanın ana konusu “aşk hayatında önemli dönemeçler” duygularınız çok yoğun ama bu duyguları kimseyle paylaşamıyorsunuz! Onunla bile! Derinlik arayışınız bir çok kişinin boğulmasına neden oluyor Ve bunun bir an evvel farkına varmazsanız! Evren sizin için değişimleri başlatacak! Bu süreçte ilişkilerinize son noktayı koyabilir ya da yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz! Şunu unutmayın her ne olursa olsun bu sizin için bir dönüm noktası ve ay sonuna doğru kadersel bazı süreçler meyvelerini verebilir!

-Güneş Tutulmasının-

Mutlu Ereriş
Ruhsal Gelişim

- Advertisement -spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Read More

Recent