TOHUM

Yazar & Yayıncı Mutlu Ereriş

Çocukluğumdan beri içimde yanan yazma ateşi artık harekete geçmemle birlikte filizlendi. Bu projenin amacı kendimi ve yazılarımı tanıtmaktır. Fakat aynı zamanda tamamen kendi yarattığım bu eserin minik hayvan dostlarıma faydalı olmasını istiyorum. Kitabın yayın ve basım işleri, yasal ISBN süreci, bandrollenmesi ve hatta barkodları hazırlandı. Kitap şu an dağıtımda ve dağıtımını da kendim yapıyorum!

Karın yüzde 30'u HAYTAP'a bağışlanıyor. Geriye kalan kazanç ise yeniden üretilmesi için harcanıyor. Dediğim gibi bende yeteneklerimi tanıtıyorum Ve bu mükemmel bir duygu! Tüm süreci şeffaf bir şekilde sitemden takip edebilirsiniz! Bu projeye destek veren herkese şimdiden çok teşekkür ederim! Umarım çok keyif alırsınız!

Sizde bu kitabı kütüphanenizde görmek isterseniz eğer buradan talepte bulunabilirsiniz! Mail içerisine adres bilgilerinizi ileterek 10 TL havale etmeniz yeterlidir. Kargo ücreti alıcıya aittir!

HESAP BİLGİLERİ:
SEMİH MUTLU ERERİŞ - TR48  0011 1000 0000 0070 2905 97


Çok severek A'dan Z'ye her ayrıntısını tasarladığım. Her aşamasında daha fazla tecrübe kazandığım projem, canım TOHUM'um yayınlandı. Bu tam bir atölye çalışması oldu. Yayınlamak, telif hakkı almak, ISBN ve bandrol edinmek, barkod almak derken şimdi de sizlerle paylaşmak kısmına vardı. Çok heyecanlıyım ve sizlere bu projeyi güzelce sunmak istiyorum!

Umarım çok beğenirsiniz!

tohum kitabıTOHUM OKUYUCUYLA BULUŞTU!


 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.


Sometimes

Sonraki Proje

Devamını Gör