Tohum projesi tamamlandı!

Sevgili arkadaşlar, gerçekten çok mutluyum! Uzun süredir gecemi gündüzüme katarak  çalıştığım canım projem şiir kitabım artık kanlı canlı yayında!

Bu projenin amacı kendimi ve ürettiklerimi tanıtmak! Fakat özel bir amacım daha var! Gelirin yüzde 30’u HAYTAP | hayvan hakları federasyonuna bağışlanacak! Geriye kalan kazanç, ürünün yeniden üretilmesi için harcanıyor. Dediğim gibi bende yeteneklerimi tanıtıyorum Ve bu mükemmel bir duygu! Tüm bu süreci şeffaf bir şekilde sitemden takip edebilirsiniz!

Sizde bu kitabı kütüphanenizde  görmek isterseniz eğer buradan talepte bulunabilirsiniz! Atacağınız mail içerisinde adres bilgilerinizi ileterek 10TL havale etmeniz yeterlidir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

-Tohum Projesi-

HESAP BİLGİLERİ:
SEMİH MUTLU ERERİŞ – TR48 0011 1000 0000 0070 2905 97

ISBN, Bandrol ve Barkod alarak, iyi bir amaçla donattığım projem! Minik hayvan dostlarıma destek olacak!  Sınırlı sayıda  üretilen bu eseri alarak, kolektif  bir projeye katkıda bulunmuş olacaksınız! Size güzel vakit geçireceğinizi umduğum bazı şiirlerimi  aynı zamanda da astrolojik bir adet soruyu cevaplama sözünü veriyorum! Bu ek hizmet için tek yapmanız gereken sosyal medya hesaplarımı takip etmeniz ve whereishuman.com adresine girerek e-posta ile abonelik oluşturmanız, hepsi bu!

Hem güzel şiirlere, hem astrolojik  bir bilgiye hem de minik hayvanların yüzünü gülümsetmeye var mısınız? 

Eğer cevabınız EVET  ise bana hemen ulaşabilirsiniz!
Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum!
Umarım çok beğenirsiniz!
Minnettarım!

TOHUMLAR DAĞILIYOR!

Mutlu Ereriş
Yolluk

3000+ ABONE ARASINA KATIL

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak.

2 COMMENTS

  1. Kitabınızı siteden aldım ve hemen sorunsuzca elime ulaştı. Gerçekten çok değerli bir proje , hem hayvanlara yardım etmek , hem de yazılarınızı okumak , bu sürece katkıda bulunmuş olmak çok keyifli. Eline sağlık 🙂

Neden yorum yapmıyorsun?