zararı tahmin etmek olanaksızdı

zararı tahmin etmek olanaksızdı

“müstehcen kontratımızın ilk maddesi, her iki tarafında boyun eğmesi gereken, bir sınav olarak bilinir.. biz buna yoklama diyoruz…”

herkes burada öyle değil mi?

pis resimlerden ve bir labirentten geçerek, mavi kaval kemiğinin, mide bulandırıcı solosunu dinlemek, yavaş yavaş moraran bacaklarında, mavi bir kürenin içinde kaybol muşsun gibi, portakal rengi tenine sarılmak. odanın rengini, kurşuni lacivertten rüzgarın yonttuğu kırmızıya, şurada duran masayı da, kahverengi dağlara inat yamaçlarına yaslayarak. gece lambası gibi parlayan, ay ışığını içine çekmek. çığlığın ağır kokulu sokaklarında, soğuktan mavi bakır gençlerin çektikleri çileyi, mastürbasyon yapan şu kısacık yaşama yüklemek.

mavi duman bulutları gibi geliyor şu kentin üzerine!

ilkbahar dumanı gibi hafif parmaklarıyla. dünyanın yolunu geçen, kentin mavi yüksek kubbeleri ve beyaz savaşa karşı doğan, mavi-siyah çocuklar! parıltı tünelinde durgun kokulu yaz şafağı gibi kokuyor! gençler dünyanın çiçekleriyle, lağımlarını birbirine sarıyor.

zararı tahmin etmek olanaksızdı

nedir birisine boşaltmaya çalıştığınız şey beyefendi ?

bu bir yok etme savaşıdır. vücudunu ve dünyanın akıl perdelerini kullanarak hücre hücre savaşmak ve orgazm ilacından çürümüş bedenlerin baş aşağı kaldığı bu yatakta defalarca uyanmak. yok etmeye çalıştığınız her şey ile savaşmaktır.

dünyanın tüm mahkumları, dışarı çıkın ve yerle bir edin gezegeninizi. bu plan tam bir açıklık gerektiriyor. bütün işaretleri kaldırıp gösterin onlara tezgahınızı. açlık ağızlarınızı doyurur fakat, dudaklarınız çatlamaya devam ederken, o kadar çok konuşursunuz ki, aç olduğunuzu herkes bilir. dudaklarınız çatladıkça su istemeye haliniz kalmaz! doyurulacak her şey için bir orduya ihtiyaç duymaya başlarsınız ve bu esaretinizin başlangıcı olur bayım.

tüm dünyanın sokaklarında koklayarak, titreyerek, dolaşmaya başlayınca anlarsınız!

devriyelerden haberler gelmeye başlar ve planlar değişir ve yeniden biçimlenir dünyanız. basınç altında, bir bölme perdesi gibi, bel vermeye başladığınızda. gerçekliğiniz, düşman uçaklarının üzerinize ateş açmasıyla, başlar. çığlık atan cam tipilerinin egemen olduğu, soğuk öğlen sokaklarındaki, gezegenler arası savaşın son bulduğu yer ise, mazgalların birer pencere gibi odanıza açıldığı yer altı krallığınız gibidir!

herkes burada öyle değil mi ?

“müstehcen kontratımızın ikinci maddesi her iki tarafında baş kaldırması gereken bir savaş olarak bilinir.. biz buna yok etmek diyoruz…”

YAZAN: MUTLU ERERİŞ

Edebiyat kategorisine buradan ulaşabilirsiniz!

zararı tahmin etmek olanaksızdı

2 thoughts on “zararı tahmin etmek olanaksızdı

  1. sinchao dedi ki:

    Bir sorunumuz daha var; porno film ailece nasıl izlenir, kimse bilmiyor halâ…

  2. mutlu dedi ki:

    hey! bu sektör artık sosyal içerikli yayın yapamıyor! bazı ticari kaygılar nedeniyle sadece mom-teach olayı devam ediyor. fakat, haklısın bunu kimse bilmiyor.

Bir Cevap Yazın