Anka için diri olmanın verdiği ağırlık, kendi doğanıza teslim olana kadar taşıdığınız en anlamsız yüktür. Ve hayat her şeyi daha iyi yapmakla ilgili değildir. Bu film daha mutlu olmakla da ilgili değil! “Hayatta elinde olanla kendini tam ve bütün hissetmeye izin ver !”

“Konu tam olarak budur!”

Anka birçok kültürde yeniden doğuşu simgeler. Zorlu vadileri aşıp ulaşabileceğin bir mertebe için, kendi yolunu takip ederek yeniden doğduğun bir düzenektir. Küllerinden var olursun! Arzu değirmeninde aşk ederek, tüm marifetlerinden hayretle yaratıcıya ulaşır! Zümrüt rengi bir yolculuk için, yokluk vadisinde yaşar! Yaşamının sonuna geldiğini bilerek, için için yandığını fark edersin! Ulaştığın zirve, seni küle dönüştürürken, yanan sadece bedenin olacaktır! Kanatlarını keşfedeceğin bu dönüşüm, kabına sığmayan ruhunu serbest bırakacaktır! Huzur İçinde Olursun!

-Anka-

Mavi sandalında, evrenin ritmine bırakılmış mesajı taşıyan, akışa güvenen ve yolunu bulmak için gökyüzüne uzanan sandalcının hikayesi böyle başlar. Bozuk paralar yolcunun masraflarını, huzur ise ruhun bereketli topraklarını karşılar. Ateş içinizi ısıtırken! Duman havayı kirletir! Varlığınız gökyüzünden geçen bir bulutun genzine takılır! Öksüren bulut fırtınalar çıkartır. Ve ortalık yeniden sakinleşene dek! Sandalınız rotadan çıktı sanırsınız!

Endişelenmeyin! 

“Her şey olması gerektiği gibi mükemmeldir!”

Yolculuğun tadını çıkarmaya devam edin!

Sağlıcakla!

Mutlu Ereriş
Ruhsal Gelişim

3000+ ABONE ARASINA KATIL

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

E-posta adresiniz kimseyle paylaşılmayacak.

Neden yorum yapmıyorsun?